Kod promocyjny Aviva Maj 2016

3 dostępne(-ych) ofert(-y)
3 Liczba aktywnych ofert

Więcej o Aviva

Ubezpieczenia? Fundusze inwestycyjne? Finanse osobiste? Aviva oferuje Ci to wszystko w jednym miejscu. W tej firmie możesz ubezpieczyć swój samochód czy tez wykupić polisę na wakacyjny wyjazd. W Aviva kod rabatowy Sprawdź OFERTĘ pozwoli Ci na najlepsze cenowe okazje! W CUPONATION bardzo lubimy tak wszechstronnych, a przy tym atrakcyjnych cenowo partnerów. Wybierz spośród jedną z ofert i użyj kod promocyjny Aviva, a za wykupione usługi zapłacisz znacznie mniej.
Wyślij kupon

Guru
Oliwia
Ekspert zakupów

Aviva to firma z długoletnim stażem. Od początku swojej działalności w Polsce w 1992 roku zdążyła już zdobyć zaufanie około 3,5 miliona klientów ubezpieczając ich domy, samochody czy zdrowie. Obecnie na ich stronie internetowej www.aviva.pl można zapoznać się z kompletną ofertą firm. Zawsze kiedy miałam jakiekolwiek pytania zadawałam je mailowo, a odpowiedź przychodziła do mnie błyskawicznie. Jeżeli tak jak ja chcesz spotkać się z doradcą osobiście zostaw swoje dane kontaktowe, a oni sami się z Tobą skontaktują. Już dziś zobacz jak możesz zabezpieczyć siebie i swoich bliskich z Avivą, bo moim zdaniem jest to firma, której warto zaufać.

Ubezpiecz mieszkanie w AVIVA

Zabezpiecz swoje mieszkanie przed nieprzewidywalnymi zdarzeniami i śpij spokojnie. Sprawdź ofertę AVIVA.
Wyświetl Promocję

Rabat aż 80% na ubezpieczenie samochodu w Aviva

Skorzystaj z promocji na OC/AC. Możesz zgarnąć do 80% rabatu. Nie przegap okazji!
Wyświetl Promocję

Dodatki do ubezpieczenia Aviva

Aviva daje Ci możliwość dokupienia dodatkowych opcji do ubezpieczenia, takich jak: assistance, pomoc finansowa po wypadku, pomoc prawna.
Wyświetl Promocję
-80%

Do 80% zniżek przy zakupie w pakiecie!

W Aviva promocje pozwolą Ci na zakup polisy ubezpieczeniowej w rewelacyjnych cenach. Chcesz kupować więcej a płacić mniej? Przy pakiecie ubezpieczeń samochodowych AC i OC możesz liczyć nawet na 80% zniżki! A do tego zyskasz dostęp do Szkoły Bezpiecznej Jazdy – całkowicie za darmo!
Jeśli spodobała Ci się oferta w Aviva, na pewno polubisz również te okazje!

Ubezpiecz się taniej w Aviva

W Aviva znajdziesz nawet 80% rabat. Jest on dostępny dla osób, które są zainteresowane pakietem ubezpieczeń AC oraz OC. W której innej firmie znajdziesz tak wysokie zniżki? Kupując przez internet dodatkowo zdobywasz w Aviva kod promocyjny 5%. Bądź na bieżąco z Cuponation. Zapisz się do newslettera, a zyskasz na wielu zakupach, nie tylko w Aviva.

Porady dla klientów

Dodatkowe możliwości
Jeżeli nie wiesz ile zapłacisz za ubezpieczenie, oblicz składkę online. Dostarczony przez Aviva kalkulator pozwoli na wyliczenie kosztów.
Pomoc konsultanta
Zamów szczegółową rozmowę z konsultantem, a zdobędziesz pakiet informacji dotyczących konkretnego ubezpieczenia.
Dodatkowa zniżka
W Aviva Karta Dużej Rodziny pozwoli Ci na zdobycie dodatkowych zniżek – darmowe NNW dla dziecka oraz 20% zniżki na pakiet medyczny!
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta ul. Domaniewska 44 02-672 Warszawa tel. 801 888 444 i 22 557 44 44 (w dni robocze od 07.30 do 20.00)

Nieaktulne oferty
Wygasły
Wygasł 12 dni temu
Kupuj online i oszczędzaj 5% w Aviva
Kod nie jest wymagany
Wygasły
Wygasł 349 dni temu
Zniżka 20% na OC/AC + assistance GRATIS
Kod nie jest potrzebny!
Wygasły
Wygasł 321 dni temu
Kup pakiet OC/AC z rabatem do 80% + cały bak paliwa
Kod nie jest potrzebny!
Wygasły
Wygasł 182 dni temu
OC +AC do 80% taniej +assistance w Europie gratis
Kod nie jest potrzebny!
Nie ma interesujących Cię ofert? Podaj swój e-mail i bądź na bieżąco