3 Liczba aktywnych ofert
Wyślij kupon

Kody promocyjne Aviva

Ubezpiecz miezkanie w AVIVA

Zabezpiecz swoje mieszkanie przed nieprzewidywalnymi zdarzeniami i śpij spokojnie. Sprawdź ofertę AVIVA.
Wyświetl Promocję

Dodatki do ubezpieczenia Aviva

Aviva daje Ci możliwość dokupienia dodatkowych opcji do ubezpieczenia, takich jak: assistance, pomoc finansowa po wypadku, pomoc prawna.
Wyświetl Promocję

Rabat aż 80% na ubezpieczenie samochodu w Aviva

Skorzystaj z promocji na OC/AC. Możesz zgarnąć do 80% rabatu. Nie przegap okazji!
Wyświetl Promocję

Aviva lekiem na każde ubezpiecznie!


Szukasz taniego ubezpieczenia twojego auta? Chcesz ubezpieczyć dom lub mieszkanie? A może wybierasz się w podróż i chcesz czuć się komfortowo w razie nieprzewidzianych zdarzeń? Masz firmę i szukasz korzystnego ubezpieczenia pracowników? Wszystko to załatwisz dzięki Aviva! To Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie, oferujące kompleksowe ubezpieczenia oraz inwestycje dla wszystkich. Aby zakupy stały się jeszcze bardziej atrakcyjne już dziś skorzystaj z kodów rabatowych Aviva.

WAvivakorzystne są zwłaszcza ubezpieczenia komunikacyjne zamawiane w systemie direct przez telefon i internet.Jeśli wykupisz ubezpieczenie OC i AC, możesz zaoszczędzić nawet 674 zł!Także przez internet można kupić ubezpieczenie turystyczne "W podróży". Prócz ubezpieczeń na zdrowie i życie oraz emerytalnych, Aviva oferuje interesujące oferty na ubezpieczenia dzieci. Program Absolwent, Kapitalna Przyszłość i Pierwszy Krok to oferty skierowane do rodziców troszczących się o przyszłość dziecka, w których już niska składka 50 zł miesięcznie zabezpieczy potrzeby dziecka.

Aviva Polska proponuje swoim klientom również przystąpienia do otwartych funduszy emerytalnych. Ubezpieczony może w każdej chwili sprawdzić stan środków zgromadzonych na koncie. Dzięki przejrzystemu formularzowi, łatwo skontaktujesz się z doradcą, a jeśli chcesz spotkać się z doradcą osobiście, wyszukiwarka pozwoli ci znaleźć najdogodniejszą placówkę lub agenta, który pracuje w twoim mieście. Z centrum telefonicznej obsługi skontaktujesz się też w wygodnych godzinach - od 7.30 do 20.

Nie trać szansy i nawiąż kontakt z Aviva w Twojej okolicy.

Grupa Aviva działa w Polsce od 1992 roku. Z jej usług korzysta 3,5 miliona klientów, a firma obraca kapitałem około 70 miliardów złotych! Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie uhonorowane zostało w prestiżowym rankingu Perły Polskiej Gospodarki, zajmując czwarte miejsce w kategorii bankowość i finanse. Aviva.pl jest zdobywcą godła Firma Przyjazna Klientowi 2012, otrzymała też certyfikat Marki Wysokiej Reputacji. 

Kod promocyjny Aviva Polska - oszczędzanie przez ubezpieczanie!

Aviva Polska to okazja dla tych, którzy cenią jakość życia, a jednocześnie szukają tanich i solidnych rozwiązań chroniących poziom życia. Aviva zapewnia gwarancję bezpieczeństwa twojego życia za rozsądną cenę. Jeśli pragniesz oszczędzać jeszcze więcej, skorzystaj z kodów rabatowych. Dzięki wysokiej jakości usług opinie o Aviva są zawsze pozytywne.

Kupony dostępne są w CupoNation.pl - największej polskiej bazie takich treści. Na CupoNation.pl wyszukaj markę Aviva, a następnie wybierz tę propozycje, która wyda Ci się najlepsza. Gromadzimy wyłącznie najlepsze oferty. Czuj się bezpiecznie - Aviva to ubezpieczenia dla ciebie! Nie czekaj , już dziś skorzystaj z tego co proponuje Ci Aviva.


Zobacz, co Cię ominęło! Super oferty, które niedawno wygasły, ale niedługo znowu mogą być dostępne!
Wygasły
Zniżka 20% na OC/AC + assistance GRATIS
20% zniżki na OC/AC + assistance GRATIS. Sprawdź ofertę ubezpieczenia i zacznij oszczędzać.
Wygasły
OC +AC do 80% taniej +assistance w Europie gratis
Skorzystaj z ubezpieczenia OC/AC i zgarnij voucher na szkołę bezpiecznej jazdy za bezszkodową jazdę oraz assistance w Europie za 0 zł.
Wygasły
5% zniżki na ubezpieczenie samochodu
Teraz odnawiając ubezpieczenie mieszkaniowe otrzymasz 5% zniżki na polisę samochodową. Ubezpiecz mieszkanie na wakacje już od 10 zł miesięcznie.
Wygasły
Kup pakiet OC/AC z rabatem do 80% + cały bak paliwa
Rabaty do 80% na OC oraz AC + w prezencie pełen bak paliwa. Tylko: 16 zł formularz kontaktowy, 8 zł za wyliczenie składki. Sprawdź szczegóły oferty na stronie.
Wygasły
OC 5% taniej!
Szczegóły oferty:Wartość kuponu: 5% zniżkiMinimalna wartość koszyka: BrakKlienci objęci promocją: Wszyscy klienciProdukty objęte promocją: OCWarunki: Zakup OC online
Dlaczego CupoNation?
  • 2614 aktywnych ofert
  • 100% sprawdzonych ofert
  • 200 ekspertów oszczędzania zdobywa dla Ciebie najlepsze oferty
Guru
Oliwia
Ekspert zakupów

Aviva to firma z długoletnim stażem. Od początku swojej działalności w Polsce w 1992 roku zdążyła już zdobyć zaufanie około 3,5 miliona klientów ubezpieczając ich domy, samochody czy zdrowie. Obecnie na ich stronie internetowej www.aviva.pl można zapoznać się z kompletną ofertą firm. Zawsze kiedy miałam jakiekolwiek pytania zadawałam je mailowo, a odpowiedź przychodziła do mnie błyskawicznie. Jeżeli tak jak ja chcesz spotkać się z doradcą osobiście zostaw swoje dane kontaktowe, a oni sami się z Tobą skontaktują. Już dziś zobacz jak możesz zabezpieczyć siebie i swoich bliskich z Avivą, bo moim zdaniem jest to firma, której warto zaufać.

Obserwuj nas
Nie ma interesujących Cię ofert? Podaj swój e-mail i bądź na bieżąco