Polecane wyniki

  Kody rabatowe Nju Mobile

  5 dostępne(-ych) ofert(-y)
  Filtruj po:
  Wyślij kupon

  Jakub Steidel
  Jakub Steidel
  Ekspert zakupów

  Nju Mobile to zupełna nowość na polskim rynku, dzięki której mogłem wybrać dla siebie ofertę z rachunkiem za 29 złotych. Dzięki niej mogę przez cały miesiąc dzwonić bez limitów do wszystkich sieci. Zamówienie na tę rewelacyjną ofertę złożyłem przez internet i niezwykle szybko otrzymałem wszelkie niezbędne dokumenty oraz pakiet aktywacyjny. Do tego zamówiłem swym dzieciom ofertę na kartę Nju Mobile, z której są niezwykle zadowolone. W razie jakichkolwiek problemów, wszystko mogę rozwiązać przez internet, jak i również doładować konto, sprawdzić rachunek. Polecam wszystkim Nju Mobile.

  29 zł za gadanie, smsy bez limitu i internet 10 GB

  Nielimitowane rozmowy oraz SMSy i do tego 10 GB Internetu za 29 zł miesięcznie. Taniej nigdzie nie znajdziesz.
  Dodany przez użytkownika
  Wyświetl Kod*******

  Oferta za 1,20 zł dziennie w NJU MOBILE

  Jeżeli danego dnia wydasz 1,20 zł na rozmowy, SMS lub Internet do końca tego nie zapłacisz już nic.
  Wyświetl Promocję

  Zgarnij STARTER 2 GB za darmo

  Skorzystaj z darmowego startera w NJU MOBILE z 2 GB internetu do wykorzystania w ciągu 31 dni. Szczegóły oferty na stronie.
  Wyświetl Promocję

  Stylowe gadżety od Nju Mobile

  Super modne gadżety dla fanów Nju Mobile. Kubki, koszulki, parasol, myszka bezprzewodowa, leżak plażowy i inne.
  Wyświetl Promocję

  W Tandemie płacisz tylko 19 zł miesięcznie w NJU MOBILE

  Dołącz do Twojego numeru dodatkowy numer za 9 zł. Oba numery bedą korzystać z tej samej oferty. Za nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, smsy, mmsy oraz 2 GB internetu zapłacisz tylko 19 zł.
  Wyświetl Promocję
  Jeśli spodobała Ci się oferta w Nju Mobile, na pewno polubisz również te okazje!

  Niezwykle tania telefonia komórkowa!

  Nju Mobile to zupełna nowość na polskim rynku telefonii komórkowej. W porównaniu do innych sieci daje Ci szansę na ofertę bez długoterminowych umów. Nju Mobile została stworzona przez operatora PTK Centertel, który jest także właścicielem między innymi marki Orange Polska. To, co odróżnią tą telefonię komórkową od innych, to znakomita oferta, dzięki której można rozmawiać bez limitu ze wszystkimi za 29 złotych. Niezwykłe usługi tej telefonii komórkowej sprawiają, że każda osoba przyzwyczajona do długich rozmów będzie mogła sporo na nich zaoszczędzić.

  Co niezwykle ważne, na głównej stronie internetowej - njumobile.pl, jasno i przejrzyście podane są wszelkie najważniejsze informacje dotyczące konkretnej oferty z rachunkiem lub na kartę. Wystarczy jedynie kliknąć na wybraną ofertę, by otrzymać szczegółowe informacje. Na głównej stronie istnieje także możliwość założenia indywidualnego konta i zamówienia wybranej usługi, jak i również doładowania konta online. Do tego każdemu klientowi oferowana jest rozbudowana pomoc techniczna oraz możliwość szybkiego kontaktu z BOK. Nju Mobile dają Ci także niepowtarzalną okazję na obniżenie rachunku za dotychczasowe rozmowy, smsy, czy korzystanie z internetu.

  Rewelacyjna oferta Mobile na wyciągnięcie ręki!

  W dobie licznych telefonii komórkowych oraz różnych ofert zarówno na kartę jak i z rachunkiem, oferta njumobile jest niezwykle atrakcyjną okazją. Obniżki dotychczasowych połączeń, czy korzystania z internetu w telefonie są niezwykle atrakcyjne. To idealna oferta zarówno dla uczniów, studentów, jak i wszystkich osób, które chcą zaoszczędzić na korzystaniu z telefonu przy jednoczesnych korzyściach płynących z interesujących promocji.

  Tylko teraz możesz mieć dla siebie o wiele tańsze połączenia i smsy, a także liczyć na interesujące promocje operatora Nju Mobile, dzięki niezwykle atrakcyjnej ofercie serwisu CupoNation. Jest to największy w naszym kraju serwis internetowy oferujący bezpłatne kupony zniżkowe, dzięki którym zakupy stają się jeszcze bardziej przyjemne i opłacalne. W specjalnej kategorii poświęconej usługom znajdziesz również Play, może to u tego operatora czeka idealna dla siebie ofertę. Wszystkie treści na stronie Cuponation są zawsze aktualizowane, dzięki czemu będziesz miał pewność, że bez problemu z nich skorzystasz. Dalej nie znalazłeś nic ciekawego? Przejrzyj zatem UPC. Zajrzyj już teraz na Cuponation i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać dzięki niepowtarzalnej ofercie telefonii komórkowej Nju Mobile!


  Nieaktulne oferty
  Wygasły
  Wygasł 174 dni temu
  3 GB internetu zamiast 1 GB za 19 zł
  Kod nie jest potrzebny!
  Wygasły
  Wygasł 529 dni temu
  Nju Mobile: 2 zł dziennie za nielimitowane smsy i rozmowy!
  Kod nie jest potrzebny!
  Wygasły
  Wygasł 873 dni temu
  9 zł za nielimitowane SMSy i MMSy z kuponem rabatowym Nju Mobile
  Kod nie jest potrzebny!
  Wygasły
  Wygasł 375 dni temu
  Zniżka 50 zł na telefony
  Kod nie jest potrzebny!
  Wygasły
  Wygasł 702 dni temu
  Nju Mobile: Tylko 1 zł za bon 50 zł na dowolne zakupy, słuchawki albo minidysk
  Kod nie jest potrzebny!
  Wygasły
  Wygasł 518 dni temu
  Rozmowy, smsy bez limitu i 2GB internetu za nie więcej niż 39 zł miesięcznie + głośniczek gratis!
  Kod nie jest potrzebny!
  Nie ma interesujących Cię ofert? Podaj swój e-mail i bądź na bieżąco