Kod promocyjny Aviva Październik 2016

Więcej o Aviva

Ubezpieczenia? Fundusze inwestycyjne? Finanse osobiste? Aviva oferuje Ci to wszystko w jednym miejscu. W tej firmie możesz ubezpieczyć swój samochód czy tez wykupić polisę na wakacyjny wyjazd. W Aviva kod rabatowy 80% TANIEJ pozwoli Ci na najlepsze cenowe okazje! W Cuponation bardzo lubimy tak wszechstronnych, a przy tym atrakcyjnych cenowo partnerów. Wybierz jedną z ofert i użyj kod promocyjny Aviva, a za wykupione usługi zapłacisz znacznie mniej.
Wyślij kupon

Guru
Oliwia
Ekspert zakupów


Rabat aż 80% na ubezpieczenie samochodu w Aviva

Skorzystaj z promocji na OC/AC. Możesz zgarnąć do 80% rabatu. Czuj się pewnie w swoim samochodzie z ubezpieczeniem Aviva.
Wyświetl Promocję

Aż 35% zniżki na ubezpieczenie nieruchomości

Dom i mieszkanie to Twoja twierdza. Chroń ją z pakietem ubezpieczeń od Aviva. Kupując online możesz oszczędzić nawet 35%.
Dodany przez użytkownika
Wyświetl Kod*******

Dodatki do ubezpieczenia Aviva

Aviva daje Ci możliwość dokupienia dodatkowych opcji do ubezpieczenia, takich jak: assistance, pomoc finansowa po wypadku, pomoc prawna.
Wyświetl Promocję
-80%

Do 80% zniżek przy zakupie w pakiecie!

W Aviva promocje pozwolą Ci na zakup polisy ubezpieczeniowej w rewelacyjnych cenach. Chcesz kupować więcej a płacić mniej? Przy pakiecie ubezpieczeń samochodowych AC i OC możesz liczyć nawet na 80% zniżki! A do tego zyskasz dostęp do Szkoły Bezpiecznej Jazdy – całkowicie za darmo!
80%TANIEJ Promocja
Kup pakiet OC/AC z rabatem do 80% + cały bak paliwa

Pełny bak w prezencie?

Kod rabatowy Aviva to zawsze możliwość dużych oszczędności. Dużym powodzeniem cieszyła się organizowana przez Aviva promocja OC/AC z rabatem do 80% + cały bak paliwa w prezencie. Być może się jeszcze powtórzy? Śledź najnowsze promocje na Cuponation.
użyto450 razy
Jeśli spodobała Ci się oferta w Aviva, na pewno polubisz również te okazje!

Ubezpiecz się taniej w Aviva

W Aviva znajdziesz nawet 80% rabat. Jest on dostępny dla osób, które są zainteresowane pakietem ubezpieczeń AC oraz OC. W której innej firmie znajdziesz tak wysokie zniżki? Kupując przez internet dodatkowo zdobywasz w Aviva kod promocyjny 5%. Bądź na bieżąco z Cuponation. Zapisz się do newslettera, a zyskasz na wielu zakupach, nie tylko w Aviva.

Porady dla klientów

Dodatkowe możliwości
Jeżeli nie wiesz ile zapłacisz za ubezpieczenie, oblicz składkę online. Dostarczony przez Aviva kalkulator pozwoli na wyliczenie kosztów.
Pomoc konsultanta
Zamów szczegółową rozmowę z konsultantem, a zdobędziesz pakiet informacji dotyczących konkretnego ubezpieczenia.
Dodatkowa zniżka
W Aviva Karta Dużej Rodziny pozwoli Ci na zdobycie dodatkowych zniżek – darmowe NNW dla dziecka oraz 20% zniżki na pakiet medyczny!
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta ul. Domaniewska 44 02-672 Warszawa tel. 801 888 444 i 22 557 44 44 (w dni robocze od 07.30 do 20.00)

Nieaktulne oferty
5%TANIEJ
Kupuj online i oszczędzaj 5% w Aviva
Kod nie jest wymagany
20%zniżki
Zniżka 20% na OC/AC + assistance GRATIS
Kod nie jest potrzebny!
SuperGRATIS
OC +AC do 80% taniej +assistance w Europie gratis
Kod nie jest potrzebny!
SuperGRATIS
Dzień w Szkole Bezpiecznej Jazdy gratis
Kod nie jest potrzebny!
Dlaczego Aviva ?
3dostępne(-ych) kupony(-ów)
25 użytkownikówW tym tygodniu stronę oglądało
106 złŚrednia oszczędność
Nie ma interesujących Cię ofert? Podaj swój e-mail i bądź na bieżąco