Kody rabatowe Nju Mobile

Kody rabatowe Nju Mobile

średnio zaoszczędzono 87
Wyślij kupon

Jakub Steidel
Jakub Steidel
Ekspert zakupów

Nju Mobile to zupełna nowość na polskim rynku, dzięki której mogłem wybrać dla siebie ofertę z rachunkiem za 29 złotych. Dzięki niej mogę przez cały miesiąc dzwonić bez limitów do wszystkich sieci. Zamówienie na tę rewelacyjną ofertę złożyłem przez internet i niezwykle szybko otrzymałem wszelkie niezbędne dokumenty oraz pakiet aktywacyjny. Do tego zamówiłem swym dzieciom ofertę na kartę Nju Mobile, z której są niezwykle zadowolone. W razie jakichkolwiek problemów, wszystko mogę rozwiązać przez internet, jak i również doładować konto, sprawdzić rachunek. Polecam wszystkim Nju Mobile.

Jakub Steidel

Niezwykle tania telefonia komórkowa!

Nju Mobile to zupełna nowość na polskim rynku telefonii komórkowej. W porównaniu do innych sieci daje Ci szansę na ofertę bez długoterminowych umów. Nju Mobile została stworzona przez operatora PTK Centertel, który jest także właścicielem między innymi marki Orange Polska. To, co odróżnią tą telefonię komórkową od innych, to znakomita oferta, dzięki której można rozmawiać bez limitu ze wszystkimi za 29 złotych. Niezwykłe usługi tej telefonii komórkowej sprawiają, że każda osoba przyzwyczajona do długich rozmów będzie mogła sporo na nich zaoszczędzić.

Co niezwykle ważne, na głównej stronie internetowej - njumobile.pl, jasno i przejrzyście podane są wszelkie najważniejsze informacje dotyczące konkretnej oferty z rachunkiem lub na kartę. Wystarczy jedynie kliknąć na wybraną ofertę, by otrzymać szczegółowe informacje. Na głównej stronie istnieje także możliwość założenia indywidualnego konta i zamówienia wybranej usługi, jak i również doładowania konta online. Do tego każdemu klientowi oferowana jest rozbudowana pomoc techniczna oraz możliwość szybkiego kontaktu z BOK. Nju Mobile dają Ci także niepowtarzalną okazję na obniżenie rachunku za dotychczasowe rozmowy, smsy, czy korzystanie z internetu.

Rewelacyjna oferta Mobile na wyciągnięcie ręki!

W dobie licznych telefonii komórkowych oraz różnych ofert zarówno na kartę jak i z rachunkiem, oferta njumobile jest niezwykle atrakcyjną okazją. Obniżki dotychczasowych połączeń, czy korzystania z internetu w telefonie są niezwykle atrakcyjne. To idealna oferta zarówno dla uczniów, studentów, jak i wszystkich osób, które chcą zaoszczędzić na korzystaniu z telefonu przy jednoczesnych korzyściach płynących z interesujących promocji.

Tylko teraz możesz mieć dla siebie o wiele tańsze połączenia i smsy, a także liczyć na interesujące promocje operatora Nju Mobile, dzięki niezwykle atrakcyjnej ofercie serwisu CupoNation. Jest to największy w naszym kraju serwis internetowy oferujący bezpłatne kupony zniżkowe, dzięki którym zakupy stają się jeszcze bardziej przyjemne i opłacalne. W specjalnej kategorii poświęconej usługom znajdziesz również Play, może to u tego operatora czeka idealna dla siebie ofertę. Wszystkie treści na stronie Cuponation są zawsze aktualizowane, dzięki czemu będziesz miał pewność, że bez problemu z nich skorzystasz. Dalej nie znalazłeś nic ciekawego? Przejrzyj zatem UPC. Zajrzyj już teraz na Cuponation i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać dzięki niepowtarzalnej ofercie telefonii komórkowej Nju Mobile!


Nieaktulne oferty
SprawdźOFERTĘ
3 GB internetu zamiast 1 GB za 19 zł
Kod nie jest potrzebny!
SuperOFERTA
Stylowe gadżety od Nju Mobile
Kod nie jest potrzebny!
29 złSPRAWDŹ
29 zł za gadanie, smsy bez limitu i internet 10 GB
Kod nie jest wymagany
19 złSPRAWDŹ
W Tandemie płacisz tylko 19 zł miesięcznie w NJU MOBILE
Kod nie jest potrzebny!
Telefon 50 złtaniej
Zniżka 50 zł na telefony
Kod nie jest potrzebny!
Prezentyza 19 zł
PREZENTY NA WYDANIU: pendrive, słuchawki, głośnik lub bon o wartości 50 zł
Kod nie jest potrzebny!
Nie ma interesujących Cię ofert? Podaj swój e-mail i bądź na bieżąco