Kody rabatowe Nju Mobile

Kody rabatowe Nju Mobile

średnio zaoszczędzono 61
Udostępnij kupon do Nju Mobile i pomóż innym oszczędzić!
Wyślij kupon
Adres e-mail jest nieprawidłowy

Jakub Steidel
Jakub Steidel
Ekspert zakupów

Nju Mobile to zupełna nowość na polskim rynku, dzięki której mogłem wybrać dla siebie ofertę z rachunkiem za 29 złotych. Dzięki niej mogę przez cały miesiąc dzwonić bez limitów do wszystkich sieci. Zamówienie na tę rewelacyjną ofertę złożyłem przez internet i niezwykle szybko otrzymałem wszelkie niezbędne dokumenty oraz pakiet aktywacyjny. Do tego zamówiłem swym dzieciom ofertę na kartę Nju Mobile, z której są niezwykle zadowolone. W razie jakichkolwiek problemów, wszystko mogę rozwiązać przez internet, jak i również doładować konto, sprawdzić rachunek. Polecam wszystkim Nju Mobile.

Jakub Steidel
Jakub Steidel
Ekspert w oszczędzaniu Nju Mobile
Szukasz nowych kuponów do Nju Mobile? Właśnie nad tym pracujemy! Nowe kupony do Nju Mobile powinny być dostępne w ciągu 8 dni! Zapisz się do naszego Newslettera i dowiedz się o nich pierwszy.
Adres e-mail jest nieprawidłowy

Wygasłe kupony
dzisiaj

29 zł za gadanie, smsy bez limitu i internet 10 GB

Nielimitowane rozmowy oraz SMSy i do tego 10 GB Internetu za 29 zł miesięcznie. Taniej nigdzie nie znajdziesz.
Wyświetl Kod *******
dzisiaj

3 GB internetu zamiast 1 GB za 19 zł

Nju mobile zwiększa transfer internetu. Teraz za 19 zł aż 3 gb w pakiecie. Za 29 zł oferuje 10 gb.
Wyświetl Promocję
dzisiaj

Stylowe gadżety od Nju Mobile

Super modne gadżety dla fanów Nju Mobile. Kubki, koszulki, parasol, myszka bezprzewodowa, leżak plażowy i inne.
Wyświetl Promocję
dzisiaj

W Tandemie płacisz tylko 19 zł miesięcznie w NJU MOBILE

Dołącz do Twojego numeru dodatkowy numer za 9 zł. Oba numery bedą korzystać z tej samej oferty. Za nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, smsy, mmsy oraz 2 GB internetu zapłacisz tylko 19 zł.
Wyświetl Promocję
dzisiaj

Zniżka 50 zł na telefony

Kup do 23.04 NJU z rachunkiem i zgarnij zniżkę 50 zł na wybrany przez siebie telefon.
Wyświetl Promocję
dzisiaj

PREZENTY NA WYDANIU: pendrive, słuchawki, głośnik lub bon o wartości 50 zł

Do umowy za 19 zł możesz odebrać jeden z czterech prezentów: pendrive 32GB, słuchawki nauszne, głośniczek NJU lub bon o wartości 50 zł. Nie przegap okazji.
Wyświetl Promocję
Nie przegap szansy na tańsze zakupy!
Zgarnij ekskluzywne kody rabatowe i oferty do Nju Mobile i innych sklepów.
Adres e-mail jest nieprawidłowy

Niezwykle tania telefonia komórkowa!

Nju Mobile to zupełna nowość na polskim rynku telefonii komórkowej. W porównaniu do innych sieci daje Ci szansę na ofertę bez długoterminowych umów. Nju Mobile została stworzona przez operatora PTK Centertel, który jest także właścicielem między innymi marki Orange Polska. To, co odróżnią tą telefonię komórkową od innych, to znakomita oferta, dzięki której można rozmawiać bez limitu ze wszystkimi za 29 złotych. Niezwykłe usługi tej telefonii komórkowej sprawiają, że każda osoba przyzwyczajona do długich rozmów będzie mogła sporo na nich zaoszczędzić.

Co niezwykle ważne, na głównej stronie internetowej - njumobile.pl, jasno i przejrzyście podane są wszelkie najważniejsze informacje dotyczące konkretnej oferty z rachunkiem lub na kartę. Wystarczy jedynie kliknąć na wybraną ofertę, by otrzymać szczegółowe informacje. Na głównej stronie istnieje także możliwość założenia indywidualnego konta i zamówienia wybranej usługi, jak i również doładowania konta online. Do tego każdemu klientowi oferowana jest rozbudowana pomoc techniczna oraz możliwość szybkiego kontaktu z BOK. Nju Mobile dają Ci także niepowtarzalną okazję na obniżenie rachunku za dotychczasowe rozmowy, smsy, czy korzystanie z internetu.

Rewelacyjna oferta Mobile na wyciągnięcie ręki!

W dobie licznych telefonii komórkowych oraz różnych ofert zarówno na kartę jak i z rachunkiem, oferta njumobile jest niezwykle atrakcyjną okazją. Obniżki dotychczasowych połączeń, czy korzystania z internetu w telefonie są niezwykle atrakcyjne. To idealna oferta zarówno dla uczniów, studentów, jak i wszystkich osób, które chcą zaoszczędzić na korzystaniu z telefonu przy jednoczesnych korzyściach płynących z interesujących promocji.

Tylko teraz możesz mieć dla siebie o wiele tańsze połączenia i smsy, a także liczyć na interesujące promocje operatora Nju Mobile, dzięki niezwykle atrakcyjnej ofercie serwisu CupoNation. Jest to największy w naszym kraju serwis internetowy oferujący bezpłatne kupony zniżkowe, dzięki którym zakupy stają się jeszcze bardziej przyjemne i opłacalne. W specjalnej kategorii poświęconej usługom znajdziesz również Play, może to u tego operatora czeka idealna dla siebie ofertę. Wszystkie treści na stronie Cuponation są zawsze aktualizowane, dzięki czemu będziesz miał pewność, że bez problemu z nich skorzystasz. Dalej nie znalazłeś nic ciekawego? Przejrzyj zatem UPC. Zajrzyj już teraz na Cuponation i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać dzięki niepowtarzalnej ofercie telefonii komórkowej Nju Mobile!